
Мармит Хуракан ХКН-БМ4
- Бар
- Коды:266754
157 485 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BM4 мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 150 мм болатын 4 GN 1/2 ойық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 725х625х310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.5 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Желі 700ҚУАТТЫЛЫҚ | 1.5 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 157 485 ₸


