
Мармит-горшок Hurakan HKN-FWP13
- Бар
- Коды:130247
79 829 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FWP13 мармит ыдысы қайта қыздыру қажеттілігін болдырмай, дайын тағамның температурасын сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель жиналмалы қақпақпен жабдықталған. Корпус пластиктен, ішкі тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 415x415x390 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 13 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | +35-тен +95 °C-қа дейін |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 79 829 ₸


