
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD91CLR
- Бар
- Коды:130228
78 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD91CLR бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және көшпелі қызмет көрсету саласындағы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға және банкеттер, фуршеттер, швед үстелдерін ұйымдастыруға арналған. Модель жылжымалы қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 290х480х480 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 216235 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.7 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Көлем | 6 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 78 455 ₸


