
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD61SLRG
- Бар
- Коды:198107
115 202 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD61SLRG қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға арналған. Модель оттықпен және әйнегі бар жылжымалы қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 645х455х290 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.8 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Көлем | 9 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 635 мм |
- Бағасы: 115 202 ₸


