
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD81SLG PRO
- Бар
- Коды:349079
605 402 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD81SLG PRO бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және көшпелі қызмет көрсету саласындағы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға және банкеттер, фуршеттер, швед үстелдерін ұйымдастыруға арналған. Модель әйнегі бар қайырмалы қақпақпен жабдықталған және GN1/1 сыйымдылығын сыйдыра алады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 620х510х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 230 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.9 кВТ |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Көлем | 8.5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 585 мм |
- Бағасы: 605 402 ₸


