
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD61SLR
- Бар
- Коды:130219
104 512 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD61SLR бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және көшпелі қызмет көрсету саласындағы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға және банкеттер, фуршеттер, швед үстелдерін ұйымдастыруға арналған. Модель жылжымалы қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 290х645х455 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 216234 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.8 кг |
| Биіктігі | 425 мм |
| Тереңдігі | 635 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Көлем | 9 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 104 512 ₸


