
Мармит Хуракан ХКН-БМ3
- Бар
- Коды:60427
96 773 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BM3 мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель ванна бөлмесімен, реттелетін термостатпен және жылыту индикаторымен жабдықталған. Корпус пен ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар тереңдігі 150 мм болатын GN 1/1 сыйымдылығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Асқазан сыйымдылығы қолайлы:
- GN 1/3 тереңдігі 150 мм - 3 дана.
- Тереңдігі 150 мм GN 1/2 - 2 дана
- Қаптамадағы габариттері: 310х650х390 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.8 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 36 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 96 773 ₸


