
Мармит OZTI OPE 4090
- Бар
- Коды:71315
354 010 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит OZTI OPE 4090 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда дайын тағамдарды жылытуға және тұрақты температурада ұстауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құрылғының артқы жағындағы инфрақызыл қыздыру элементі
- Тамақты оңай жинауға арналған перфорацияланған қос түбі
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7831.N1.40903.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 1 кВТ |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 354 010 ₸


