
Мармит ӨЗТИ ОБЕ 8090
- Бар
- Коды:58476
575 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит OZTI OBE 8090 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда дайын тағамдарды жылытуға және тұрақты температурада ұстауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қызып кетуден қорғау
- Қолмен су құю
- Жуынатын бөлме астындағы жылыту элементтері
- Контейнерлерді ыңғайлы орнатуға арналған орталық арқалық
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4х GN 2/3
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7854.N1.80903.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.5 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 2 кВТ |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 575 853 ₸


