
Вакуумдық ет массажері Abat ММ-50
- Бар
- Коды:154007
1 903 287 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ММ-50 вакуумды ет массажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен құс етінің әртүрлі түрлерін маринадтау үшін қолданылады, сонымен қатар ет массажы тұздау операциясын айтарлықтай жылдамдатады, шикізаттың дәмі мен физикалық көрсеткіштерін жақсартады. Модель электронды панельмен, апаттық тоқтату түймесімен, алынбалы барабанмен және доңғалақ тіректерімен жабдықталған. Корпус қаңқасы, қаптамасы және бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасы: 10-нан 45 °C-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000018394 |
| Вакуумдаубункердің көлемі | 50 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 116 келі |
| Биіктігі | 1131 мм |
| Тереңдігі | 788 мм |
| Жүктеу | 40 келі |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның айналу жылдамдығы | 12.5 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 917 мм |
- Бағасы: 1 903 287 ₸



