
Вакуумдық етке арналған массажер Abat ММ-50В
- Бар
- Коды:153971
2 093 777 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вакуумдық массажер-маринатор үшін ет Abat ММ-50В пайдаланылады пайдаланылады қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында маринадтау үшін әр түрлі ет, құс және балық, сонымен қатар етомассжер айтарлықтай жылдамдатады операция тұздау, жақсартады, дәмдік және физикалық көрсеткіштері шикізат. Массаж және маринадтау процесі төмен жылдамдықпен айналатын барабанда жүреді, бұл дәмдеуіштер мен дәмдеуіштердің өнімдердің құрылымын бұзбай ет талшықтарына енуіне мүмкіндік береді. Модель жұмыс режимдерін орнатуға мүмкіндік беретін электромеханикалық басқару панелімен, апаттық тоқтату түймесімен, қысым траверсімен бекітілген алынбалы тығыздалған барабанмен, тежегіші бар 2 алдыңғы айналмалы дөңгелектермен және 2 бекітілген артқы дөңгелектермен жабдықталған. Корпус қаңқасы, қаптамасы және бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне BC-CP сериялы вакуумдық сорғы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шикізатты қолмен тиеу және түсіру
- Барабанның тұрақты айналу жылдамдығы
- Қауіпсіз жұмыс: қорғаныс қақпағы ашылған кезде жұмысты тоқтату
- Етті маринадтау уақытын қысқарту
- Орнатуды қажет етпей, тегіс, тұрақты бетке оңай орнату
- Жеңіл қозғалу
Қосымша сипаттамалар:
- Барабанның салмағы: 9,8 кг
- Барабанды толтырудың максималды коэффициенті: 0,8
- Шекті қалдық қысым: - 0,8 кгс/см2
- Жұмыс температурасы: 10-нан 45 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000018402 |
| Вакуумдаубункердің көлемі | 50 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 1131 мм |
| Тереңдігі | 788 мм |
| Жүктеу | 40 келі |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның айналу жылдамдығы | 12.5 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 917 мм |
- Бағасы: 2 093 777 ₸











