
Теңізші VIATTO VA-ML-20D-B
- Бар
- Коды:348017
294 079 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ML-20D-B маринаторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында еттің, құстың және балықтың әртүрлі түрлерін автоматты түрде жылдам маринадтау үшін қолданылады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 3 маринадтау жылдамдығы:
- Жылдам (8 секунд айналу / 5 секунд үзіліс)
- Орташа (5 секунд айналу / 5 секунд үзіліс)
- Баяу (3 секунд айналу / 5 секунд үзіліс)
- Вакуумдау
- Таймер 100 минутқа дейін.
- Барабанның айналуы 2 бағытта жүзеге асырылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вакуумдаубункердің көлемі | 18 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.3 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Барабанның айналу жылдамдығы | 28 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 294 079 ₸


