
Теңізші Hurakan HKN-SP50E
- Бар
- Коды:93192
389 156 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SP50E маринаторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі ет және басқа да өнімдерді маринадтау үшін қолданылады. Модель автоматты жұмыс режимімен жабдықталған. Бункер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пластиктен жасалған себет және қосымша тығыздағыш сақиналар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклі: 12 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159486 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Жүктеу | 30 келі |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бункердің көлемі | 40 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 880 мм |
- Бағасы: 389 156 ₸


