
OZTI OSY көкөніс жуу машинасы
- Бар
- Коды:247720
1 589 750 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSY көкөніс жуу машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі көкөністерді жууға арналған гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қолданылады. Модельде оңай тазалау және сүзу үшін толып кететін түтігі бар жуу цистернасы бар. Сорғы тоттануға және химиялық реакцияларға ұшырамайтын иілгіш материалдан жасалған, жуу багы мен корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жуу багындағы толып кететін түтік
- Үлкен жуу цистернасы
- Кептіру функциясы жоқ
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Жапырақты көкөністер: 4-тен 6 кг/сағ дейін
- Көкеністер: 10-нан 15 кг/сағ дейін
- Резервуардың сыйымдылығы: 97 л
- Жуу уақыты: 3-4 мин.
- Су қабылдағыштағы қосылыс: 3/4
- Су шығатын тесік: 1 1/4 (Ø42)
- Судың жалпы шығыны: 85 л
- Шудың максималды деңгейі: 75 дБ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0720.00057.00 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.66 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 4-тен 15 кг/сағ дейін |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 1 589 750 ₸



