
Макарон өнімдерін өндіруге арналған экструдер Hurakan HKN-PM6
- Бар
- Коды:93566
121 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PM6 макарон экструдері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электронды басқару панелімен және саптамаларды сақтауға арналған бөліммен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне макаронның әртүрлі түрлерін дайындауға арналған 10 қондырма кіреді.
Ерекшеліктері:
- Макарондарды автоматты түрде дайындау
- Имитациялық қолмен илеу
- Иленген қамырдың қаттылығын бақылау
Қосымша сипаттамалар:
- Құйылатын ұнның мөлшері: 160-тан 640 гр-ға дейін
- Құйылатын судың мөлшері: 60-тан 200 мл-ге дейін
- Жұмыс циклінің уақыты: 10 минут
- Жұмыс циклдері арасындағы демалыс уақыты: 15-тен 20 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.2 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 121 954 ₸



