
Шыныларды кептіруге және жылтыратуға арналған аппарат Emperoemp.BPR.002
- Бар
- Коды:124563
778 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.BPR.002 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандар мен бокалдарды кептіру және жылтырату үшін қолданылады. Модель 5 арнайы жылтырату төсемімен жабдықталған: 4 ұзын және 1 қысқа. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыстық ауамен кептіру
- Білікшелермен механикалық жылтырату
- Гигиеналық және тазалау оңай
Сипаттамалары:
- Қозғалтқыш қуаты: 0,37 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Стақандар мен бокалдарды жылтыратуға арналған EMP.BPR.002 аппараты |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.5 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 1.49 кВТ |
| Мақсаты | Бокалдар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Стақандар бойынша өнімділік | 300-ден 360 данаға дейін/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 778 209 ₸


