
Шыныларды кептіруге және жылтыратуға арналған аппарат Emperoemp.BPR.001
- Бар
- Коды:124562
982 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.BPR.001 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандар мен бокалдарды кептіру және жылтырату үшін қолданылады. Модель 8 арнайы жылтырату төсемімен жабдықталған: 6 ұзын және 2 қысқа. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыстық ауамен кептіру
- Білікшелермен механикалық жылтырату
- Гигиеналық және тазалау оңай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Стақандар мен бокалдарды жылтыратуға арналған EMP.BPR.001 аппараты |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 322 мм |
| Қуат | 2.62 кВТ |
| Мақсаты | Бокалдар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Стақандар бойынша өнімділік | 600-ден 720 данаға дейін/сағ |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 982 698 ₸


