
Ас құралдарын жылтыратуға арналған аппарат Emperoemp.CKP.01
- Бар
- Коды:276855
1 232 636 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылтыратқыш Empero EMP.CKP.01 арналған сапалы кептіру және жылтырату асхана аспаптарын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында. Өңдеуден кейін бетінде жолақтар мен күңгірт бос орындар қалмайды. Модель жоғарғы тиеу бөлігімен және автоматты түрде алдыңғы түсірумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: сағатына 3000 дана
- Жылтырату материалының сыйымдылығы: 3 кг
- Ультракүлгін шамның қуаты: 8 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуат | 0.6 кВт |
| Массасы | 42 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 560 мм |
| Биіктігі | 431 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Мақсаты | Ас құралдары үшін |
- Бағасы: 1 232 636 ₸


