
Ас құралдарын жылтыратуға арналған аппарат Emperoemp.CKP.02
- Бар
- Коды:331193
1 599 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылтыратқыш Empero EMP.CKP.02 арналған сапалы кептіру және жылтырату асхана аспаптарын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында. Өңдеуден кейін бетінде жолақтар мен күңгірт бос орындар қалмайды. Модель жоғарғы тиеу бөлігімен және автоматты түрде алдыңғы түсірумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: сағатына 7000 дана
- Жылтырату материалының сыйымдылығы: 5 кг
- Ультракүлгін шамның қуаты: 8 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Мақсаты | Ас құралдары үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 1 599 016 ₸


