
Бокалдарды жууға арналған аппарат Hurakan HKN-EGW5
- Бар
- Коды:170827
191 856 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EGW5 жуу машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, кафелерде, барларда және мейрамханаларда стақандар мен стақандарды сапалы жууға арналған. Су өткізбейтін конструкция тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кез келген раковина үшін жарамды
- 15 мин. / 200 стақанмен жуғаннан кейін 15 мин. үзіліс қажет.
Қосымша сипаттамалар:
- Қылқаламдардың өлшемдері: 150 / 190 мм
- Қаптамадағы габариттері: 500х280х400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.3 кг |
| Биіктігі | 433 мм |
| Тереңдігі | 356 мм |
| Қуат | 0.24 кВТ |
| Мақсаты | Бокалдар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Стақандар бойынша өнімділік | 600 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 213 мм |
- Бағасы: 191 856 ₸


