
Шыныларды кептіруге және жылтыратуға арналған аппарат Hurakan HKN-GP1500
- Бар
- Коды:162704
1 126 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GP1500 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандар мен стақандарды кептіру және жылтырату үшін қолданылады. Модель микрофибрадан жасалған 8 ауыстырылатын щеткамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.5 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Мақсаты | Бокалдар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Стақандар бойынша өнімділік | 660 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 1 126 438 ₸


