
Шыныларды кептіруге және жылтыратуға арналған аппарат Hurakan HKN-GP1000
- Бар
- Коды:162701
866 534 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GP1000 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандар мен стақандарды кептіру және жылтырату үшін қолданылады. Модель микрофибрадан жасалған 5 ауыстырылатын щеткамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қуаты: 1,35 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қуат | 1.35 кВТ |
| Мақсаты | Бокалдар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Стақандар бойынша өнімділік | 330 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 866 534 ₸


