
Меланжер Abat МШ-07
- Бар
- Коды:231832
1 904 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МШ-07 үстел үсті меланжері какао-дәндерді, қантты, жаңғақтарды және басқа да қатты ингредиенттерді шоколад, үрме бұршақ және жаңғақ пасталарын дайындау кезінде пайдаланылатын қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында біртекті паста етіп ұнтақтауға арналған. Модель электромеханикалық басқару панелімен және тас диірмен тастарымен жабдықталған. Сусымалы ингредиенттерді ұнтақтау аппараттың айналмалы ыдысындағы диірмен тастарының көмегімен жүзеге асырылады. Өнімдермен жанасатын машинаның металл бөлшектері тот баспайтын болаттан, пластмассадан полиамидтен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тостағанның айналу жылдамдығын реттеу
- Бұрғылар мен гранит дискі арасындағы саңылауды реттеу
- Қақпақ ашық кезде жұмысты бұғаттау
- Өнімді араластыруға және біртекті масса жасауға арналған қырғыштар
- Айналмалы және үйкелетін беттер үшін H1 NSF тағамдық төзімділігі бар Molykote G0050FG майлағышы қолданылады
- Қосымша монтажсыз орнату
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасы: 10-нан 45 °С-қа дейін
- Шудың максималды деңгейі: 80 дБ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000009913 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Максималды жүктеме | 7 келі |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Айналу жылдамдығы | 0-ден 90 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 615 мм |
- Бағасы: 1 904 895 ₸




