
Микротолқынды пеш GASTRORAG WD90023SLB7
- Бар
- Коды:42483
114 921 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG WD90023SLB7 микротолқынды пеші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және үй жағдайларында өнімдерді қыздыруға, ерітуге және дайындауға арналған. Модель 5 микротолқынды пеш режимімен, 1 гриль режимімен және 3 аралас режиммен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Камераның ішкі өлшемдері: 340х320х220 мм
- Шыны ыдыстың диаметрі: 314 мм
- Микротолқынды сәулелену жиілігі: 2450 мГц
- Қуат:
- Микротолқынды пеш: 1,4 кВТ
- Гриль: 1 кВТ
- АЖЖ: 0,9 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.6 кг |
| Биіктігі | 281 мм |
| Тереңдігі | 398 мм |
| Гриль Жібіту режимібасқару | электромеханикалық |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 23 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 483 мм |
- Бағасы: 114 921 ₸


