
Микротолқынды пеш GASTRORAG WD700N20
- Бар
- Коды:83797
86 557 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG WD700N20 микротолқынды пеші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және үй жағдайларында өнімдерді қыздыруға, ерітуге және дайындауға арналған. Корпус боялған болаттан, алдыңғы панелі тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қуат:
- Микротолқынды пеш: 1,2 кВТ
- АЖЖ: 0,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 262 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Жібіту режимібасқару | электромеханикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 86 557 ₸


