
VIATTO P90D23SL-YR микротолқынды пеш
- Бар
- Коды:111833
105 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO P90D23SL-YR микротолқынды пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамды жылытуға және пісіруге арналған. Модель таймермен жабдықталған. Корпус, камера және тұтқа тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат деңгейлерінің саны: 6
- Тұтынылатын қуат: 1,4 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.6 кг |
| Биіктігі | 281 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 23 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 483 мм |
- Бағасы: 105 822 ₸





