
Қысқа толқынды пеш VIATTO VA-MO-20MB
- Бар
- Коды:149975
52 566 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MO-20MB микротолқынды пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамды жылытуға және пісіруге арналған. Модель айналмалы ажыратқыштары және айналмалы табақшасы бар механикалық басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- қуаттың 6 деңгейі
- Жібіту режимі
- Таймер 30 минутқа дейін.
- Ішкі жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Тарелка диаметрі: 245 мм
- АЖЖ қуаты: 0,7 кВТ
- Тұтынылатын қуат: 1,15 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 482х386х294 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.1 кг |
| Биіктігі | 256.5 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қуат | 1.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 451 мм |
- Бағасы: 52 566 ₸


