
Қысқа толқынды пеш Hurakan HKN-WP1000 PRO
- Бар
- Коды:270060
240 374 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WP1000 PRO микротолқынды пеші дайын тағамдарды дайындауға, жылытуға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды ерітуге арналған. Модель механикалық басқарумен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған, камераның түбі керамикалық.
Ерекшеліктері:
- Таймер 15 секундтан 6 минутқа дейін
- Табақ жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- АЖЖ қуаты: 1 кВТ
- Тұтынылатын қуат: 1,55 кВТ
- Макс. пайдаланылатын тарелканың диаметрі: 305 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 327х346х200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 581х478х380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 311 мм |
| Тереңдігі | 432 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 25 л |
| Жібіту режимібасқару | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 511 мм |
- Бағасы: 240 374 ₸


