
Қысқа толқынды пеш Hurakan HKN-WP900M
- Бар
- Коды:266835
105 903 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WP900M микротолқынды пеші дайын тағамдарды дайындауға, жылытуға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды ерітуге арналған. Модель механикалық басқарумен, 6 қуат деңгейімен, таймермен (30 минутқа дейін), артқы жарықпен және айналмалы табақпен жабдықталған. Корпусы мен камерасы сырланған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- АЖЖ қуаты: 0,9 кВТ
- Камераның ішкі өлшемдері: 340х320х220 мм
- Қаптамадағы габариттері: 530х440х310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.6 кг |
| Биіктігі | 281 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 25 л |
| Жібіту режимібасқару | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 483 мм |
- Бағасы: 105 903 ₸


