
Қысқа толқынды пеш Hurakan HKN-WP900-30L
- Бар
- Коды:302857
147 200 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WP900-30L микротолқынды пеші дайын тағамдарды дайындауға, жылытуға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды ерітуге арналған. Модель цифрлық басқарумен және айналмалы табақпен жабдықталған. Корпус пен камера боялған металдан, есік пен алдыңғы панель тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Таймер 99 минутқа дейін
- 6 автоматты бағдарламалар
Қосымша сипаттамалар:
- АЖЖ қуаты: 0,9 кВТ
- Айналмалы табақтың диаметрі: 315 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 354x358x240 мм
- Қаптамадағы габариттері: 610х470х370 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.7 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 428 мм |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Жібіту режимібасқару | электрондық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 539 мм |
- Бағасы: 147 200 ₸


