
Микротолқынды пеш Gemlux GL-MW70B17P
- Бар
- Коды:202438
76 920 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-MW70B17P микротолқынды пеші ыдыстарды жібітуге, пісіруге және жылытуға, сондай-ақ ет, балық, құс етін, көкөністерді қуыруға, жеке үйлер мен пәтерлерде грильде тосттар мен ыстық бутербродтарды қуыруға арналған. Модель 30 минутқа дейінгі таймермен және айналмалы табақпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- қуаттың 6 деңгейі
- Түсі: қара
Қосымша сипаттамалар:
- АЖЖ қуаты: 0,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 262 мм |
| Тереңдігі | 309 мм |
| Пластинаның диаметрі | 245 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 17 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жеке |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 76 920 ₸


