
Планетарлық араластырғыш Торгмаш (Баранович) МП-5
- Бар
- Коды:82757
377 377 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MP-5 планетарлық араластырғыш әр түрлі консистенциялы қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және пюре, тұздықтар мен паштеттерді қоғамдық тамақтандыру орындарында, сауда орындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде араластыруға арналған. Азық-түлікпен жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қалақ, бұлғауыш және ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Көпірткіштің айналу жылдамдығы: 75-тен 660 айн/мин дейін
- Ингредиенттерді бір уақытта жүктеу:
- Тезаны араластырған кезде, артық емес: 0,5 кг
- Кілегейді көпірткен кезде, артық емес: 1,3 кг
- Жұмыртқаны ұрған кезде: 12 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000163329 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | металл, сұр |
| Жылдамдықтар саны | бірқалыпты реттеу |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 377 377 ₸


