
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM10GR
- Бар
- Коды:81850
198 330 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Platinum сериялы Gemlux GL-SM10GR планетарлық миксері сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, жұмыртқаларды, кілегейлерді, кремдер мен мусстарды шайқауға және жеке үйлер мен пәтерлерде дайын фаршты араластыруға арналған. Модельде СКД дисплейі бар электронды басқару элементтері, таймер ( 0-20 мин.), топсалы басы және тасымалдау тұтқалары бар алынбалы тостаған және илеу процесінде ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар пластикалық қорғаныс қақпағы бар. Корпус алюминийден, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған қос ілмек, жалпақ шайқағыш (қалақ) және шайқағыш кіреді.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.7 кг |
| Биіктігі | 421 мм |
| Тереңдігі | 437 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 198 330 ₸



