
Gemlux GL-HM-301 қол миксері
- Бар
- Коды:94092
14 227 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-HM-301 қол араластырғышы жеке үйлер мен пәтерлерде қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге және сұйық қоспаларды шайқауға арналған. Модель үлкен СКД дисплейі бар электронды басқару элементтерімен, жылдамдықты реттеумен және резеңкеленген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 2 ілмек пен 2 шайқау кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдықтар саны: 16
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GL-HM301 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.41 кг |
| Биіктігі | 183 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Қолмен |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 146 мм |
- Бағасы: 14 227 ₸


