
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5.5AG
- Бар
- Коды:169455
86 725 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5.5AG сериясы Platinum арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, взбитывания жұмыртқа, кілегей, кремдер, мусс және дайындау фарш жеке үйлер мен пәтерлерде. Модель арнайы тұтқамен бекітілетін топсалы баспен және илеу процесінде ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус берік пластиктен, тостаған - тот баспайтын болаттан, тостағанның қорғаныш қақпағы берік және мөлдірлігін жоғалтпайтын MS-пластиктен жасалған.
Жинақ:
- Қорғаныс қақпағы бар алмалы-салмалы дежа
- Жазық битер
- Тұтас металл бұлғауыш
- Ашытқы қамырын илеуге арналған ілмек
Ерекшеліктері:
- 6 жылдамдық + максималды қуатта қысқа мерзімді қосумен "импульс" режимі
- Миксер үстел бетіне сорғыштары бар резеңке аяқтармен мықтап бекітіледі
- Жиналмалы бастиек арнайы тетікпен бекітіледі
- Кең тиеу науасы
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: алма жасыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 312 мм |
| Тереңдігі | 308 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | жасыл |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 234 мм |
- Бағасы: 86 725 ₸





