
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM6.8GR
- Бар
- Коды:102300
120 828 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM6.8GR сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, жұмыртқаны, кілегейді, кремдер мен мусстарды шайқауға, жеке үйлер мен пәтерлерде тартылған етті дайындауға арналған. Модель арнайы рычагпен бекітілетін топсалы баспен, илеу процесінде ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостағанмен және сорғыштардағы 6 резеңке аяқпен жабдықталған. Корпус берік ABS-пластиктен, дежа - тот баспайтын болаттан, қақпақ - уақыт өте мөлдірлігін жоғалтпайтын MS-пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне ашытқы қамырына арналған ілмек, жалпақ шайқағыш (шпатель) және шайқағыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кең тиеу науасы
- Тұтас металл жетегі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.3 кг |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 302 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 6 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | Сұр |
| Жылдамдықтар саны | 8 |
| Ені | 422 мм |
- Бағасы: 120 828 ₸


