
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5B
- Бар
- Коды:90421
117 637 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5B сериясы Platinum арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, взбитывания жұмыртқа, кілегей, кремдер, мусс және дайындау фарш жеке үйлер мен пәтерлерде. Модель арнайы тұтқамен бекітілетін топсалы баспен және илеу процесінде ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус алюминийден, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған қос ілмек, жалпақ шайқағыш (қалақ) және шайқағыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кең тиеу науасы
- Тұтас металл жетегі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 349 мм |
| Тереңдігі | 202 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | Қара |
| Жылдамдықтар саны | 8 |
| Ені | 339 мм |
- Бағасы: 117 637 ₸


