
Сүт коктейльдеріне арналған миксер Gemlux GL-MS-01
- Бар
- Коды:105597
40 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Platinum сериялы Gemlux GL-MS-01 миксері жеке үйлер мен пәтерлерде мусс, шейктер, сүт және жеміс коктейльдерін дайындауға арналған. Модель жылдамдықты ауыстырып-қосқышпен және индикатор шамымен жабдықталған. Корпусы хромдалған болаттан, шынысы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.7 кг |
| Биіктігі | 386 мм |
| Тереңдігі | 156 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 0.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Қолмен |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 158 мм |
- Бағасы: 40 542 ₸


