
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5.5DR шаңды раушан
- Бар
- Коды:303617
86 725 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5.5DR сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, жұмыртқаны, кілегейді, кілегейді, муссты шайқауға және жеке үйлер мен пәтерлерде тартылған етті дайындауға арналған. Модель арнайы тұтқамен бекітілетін топсалы баспен және илеу процесінде ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус берік пластиктен, тостаған - тот баспайтын болаттан, тостағанның қорғаныш қақпағы берік және мөлдірлігін жоғалтпайтын MS-пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: ашытқы қамырын илеуге арналған ілмек, жалпақ шайқағыш, сым көпірткіш.
Ерекшеліктері:
- 6 жылдамдық + максималды қуатта қысқа мерзімді қосумен "импульс" режимі
- Миксер үстел бетіне сорғыштары бар резеңке аяқтармен мықтап бекітіледі
- Жиналмалы бастиек арнайы тетікпен бекітіледі
- Кең тиеу науасы
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Қамырды илеу кезінде: 1,5 кг-ға дейін ұн (ұн мен судың ұсынылатын қатынасы 5:3)
- Жұмыртқаны ұрған кезде: 4-тен 20 данаға дейін
- Кілегейді көпірткен кезде: 250 мл-ге дейін
- Түсі: шаңды раушан
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 312 мм |
| Тереңдігі | 234 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | Қызғылт |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 308 мм |
- Бағасы: 86 725 ₸




