
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5.5GR
- Бар
- Коды:303619
86 725 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Gemlux GL-SM5.5GR сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, жұмыртқаны, кілегейді, кілегейді, муссты шайқауға және жеке үйлер мен пәтерлерде тартылған етті пісіруге арналған. Модель арнайы тұтқамен бекітілетін топсалы баспен және илеу процесінде ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус берік пластиктен, тостаған - тот баспайтын болаттан, тостағанның қорғаныш қақпағы берік және мөлдірлігін жоғалтпайтын MS-пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: ашытқы қамырын илеуге арналған ілмек, жалпақ шайқағыш, сым көпірткіш.
Ерекшеліктері:
- 6 жылдамдық + максималды қуатта қысқа мерзімді қосумен "импульс" режимі
- Миксер үстел бетіне сорғыштары бар резеңке аяқтармен мықтап бекітіледі
- Жиналмалы бастиек арнайы тетікпен бекітіледі
- Кең тиеу науасы
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Қамырды илеу кезінде: 1,5 кг-ға дейін ұн (ұн мен судың ұсынылатын қатынасы 5:3)
- Жұмыртқаны ұрған кезде: 4-тен 20 данаға дейін
- Кілегейді көпірткен кезде: 250 мл-ге дейін
- Түсі: сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 308 мм |
| Тереңдігі | 234 мм |
| Импульстік режимкернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Түсі | Сұр |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 312 мм |
- Бағасы: 86 725 ₸



