
GASTRORAG W-MS-10 сүт коктейліне арналған миксер
- Бар
- Коды:51558
98 782 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүт коктейльдеріне арналған миксер GASTRORAG W-MS-10 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шейктер, мусс, мұз үгіндісі бар коктейльдер, сорбалар және т.б. дайындау үшін қолданылады. Корпус алюминийден, стақан тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы: 60 сек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.65 кг |
| Биіктігі | 497 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 1 л |
| Жылдамдық | 14000-нан 18000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 232 мм |
- Бағасы: 98 782 ₸


