
GASTRORAG HBL-015 сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:87798
50 436 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HBL-015 сүт коктейльдеріне арналған миксер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шейктер, мусстар, мұздан жасалған коктейльдер, сорбалар және басқа сусындар жасау үшін қолданылады. Көлемді негізі бар модель пайдалану кезінде тұрақтылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Корпус пен стақан тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.7 л |
| Жылдамдық | 18000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 50 436 ₸


