
GASTRORAG HBL-018 сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:83332
82 474 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HBL-018 сүт коктейльдеріне арналған миксер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шейктер, мусс, мұз үгіндісі бар коктейльдер, сорбалар және т.б. дайындау үшін қолданылады. Массивті негізі бар модель жұмыс кезінде тұрақтылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Корпус пен стақан тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Стақандар саны | 2 |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.7 л |
| Жылдамдық | 18000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 82 474 ₸


