
GASTRORAG W-DM-A сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:40811
95 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүт коктейльдеріне арналған миксер GASTRORAG W-DM-A қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шейктер, мусс, мұз үгіндісі бар коктейльдер, сорбалар және т.б. дайындау үшін қолданылады. Корпус пластмассадан, стақан тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы: 60 сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 158 мм |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.95 л |
| Жылдамдық | 15000-нан 18000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 208 мм |
- Бағасы: 95 382 ₸


