
GASTRORAG W-MS-11V сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:98059
56 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG W-MS-11V сүт коктейльдеріне арналған миксер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шейктер, мусс, мұз үгіндісі бар коктейльдер, сорбалар және т.б. дайындау үшін қолданылады. Корпус пен стақан тот баспайтын болаттан, қосымша стақан поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 182 мм |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.65 л |
| Жылдамдық | 14000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 165 мм |
- Бағасы: 56 296 ₸


