
VIATTO VA-MS22 сүт коктейліне арналған миксер
- Бар
- Коды:156934
146 452 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MS22 сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпус пен стақандар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 420х420х560 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Стақандар саны | 2 |
| Қуат | 0.16 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 1 л |
| Жылдамдық | 8000-нан 15000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 146 452 ₸


