
VIATTO NX302H сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:92758
86 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO NX302H сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпус пен стақандар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,36 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | NX-302H |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Стақандар саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.65 л |
| Жылдамдық | 18000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 86 356 ₸


