
VIATTO VA-DM-B-21C сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:215814
182 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DM-B-21C сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Модель 2 тәуелсіз шайқағыштары және айналу жиілігін реттеу түймелері бар дөңгелек платформалы тірекпен жабдықталған. Корпус пен стақандар тот баспайтын болаттан, қозғалтқыш блогы алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Стаканның пайдалы көлемі: 0,6 л
- Шайқалатын өнімнің ең аз көлемі: 0,2 л
- Қаптамадағы габариттері: 580х435х317 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227510 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.9 кг |
| Биіктігі | 505 мм |
| Тереңдігі | 253 мм |
| Стақандар саны | 2 |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.975 л |
| Жылдамдық | 10000-нан 15000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 182 606 ₸


