
VIATTO VA-DM-B сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:215809
87 143 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DM-B сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Модель тұрақты тіректермен және жылдамдықты реттеу түймесімен жабдықталған. Корпус пен стақан тот баспайтын болаттан, қозғалтқыш блогы алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Стаканның пайдалы көлемі: 0,6 л
- Шайқалатын өнімнің ең аз көлемі: 0,2 л
- Қаптамадағы габариттері: 295х255х530 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227480 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.3 кг |
| Биіктігі | 497 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.975 л |
| Жылдамдық | 10000-нан 15000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 232 мм |
- Бағасы: 87 143 ₸


