
VIATTO NX301H сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:92757
57 662 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO NX301H сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпус пен стақан тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,18 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | NX-301H |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.7 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Стақандар саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.65 л |
| Жылдамдық | 18000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 185 мм |
- Бағасы: 57 662 ₸


